Halim ÖZTÜRK DANIŞMANLIK İle Çalışmanız Size, Kesintisiz Bilgi Akışı, Ekonomik Çözümler, Hız Kazandıracak, Dahilde İşleme İzin Belgesi Kapsamında Vergi Maliyetlerinizi Düşürecek Ve Size Sektörde Rekabet Avantajı Sağlayacaktır. Halim ÖZTÜRK DANIŞMANLIK olarak, İhracat Devlet Destekleri, Dahilde İşleme Rejimi, Hariçte İşleme Rejimi Yatırım Teşvik Rejimi,  İhracat İthalat Organizasyon Danışmanlıkları ve Uluslararası Pazarlama, Müşteri bulma  konularında profesyoneliz. Yatırım Teşvik Belgesi işlemlerimizi, Ankara’da bulunan partner Danışman firmalarımızla takip etmekteyiz. Bu alanda 43 yılı aşkın deneyim sahibiyiz.

Halim ÖZTÜRK  İhracat İthalat Uluslararası Pazarlama servisimiz; Ham Ayçiçek Yağı ve Rafine Ayçiçek Yağı, Rafine Palm Yağı, Rafine Sebze Yağı, Rafine Mısır Yağı, Rafine Soya fasulyesi Yağı, Rafine Kanola Yağı, İcumca45 Rafine Şeker, Demir Kütük  tedariki ihracatı ve ithalatı  yapmaktadır. En uygun fiyatlar ile talepleriniz, istenilen miktarlarda temin edilir. 

Çalıştığımız İhracat-İthalat Ülkeleri: Rusya, Malezya, İran, Azerbaycan

İç piyası: Türkiye'de bulunan fabrikalarımız

Halim ÖZTÜRK Danışmanlık olarak iş dünyasında stratejik, operasyonel, finansal ve yönetimsel konularda uzmanlık sunan profesyonel bir oluşumdur. Bu firmalar, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere, kurumlara veya bireylere danışmanlık hizmetleri sunarak, onların başarılarını artırmayı hedefler.

En Son Portföy

Herhangi bir yardım lazım mı? Veya Temsilci Arıyoruz

Çalışma Saatleri : Pazar-pazartesi, 09:00-17:00
© 2022 Halim ÖZTÜRK Danışmanlık . All Rights Reserved.